DZWOŃ I ZAMAWIAJ : 17 859 16 00           Głogów Młp. ul. Piłsudskiego 8 (osiedle Niwa) PIZZERIA.GUSTO@OP.PL

CATERING GUSTO

IMPREZY FIRMOWE

Firma Gusto Catering Serwis obsługuje liczne imprezy zarówno plenerowe typu GRILL, jak przyjęcia firmowe, imprezy okolicznościowe, przyjęcia biznesowe, spotkania opłatkowe. Posiadamy doświadczenie, profesjonalne zaplecze, a do tego bogatą ofertę gastronomiczną.

IMPREZY RODZINNE

Obsługujemy też pełną gamę imprez rodzinnych i okolicznościowych, jak: wesela, chrzty, komunie, imprezy urodzinowe i okolicznościowe oraz wiele innych.

Posiadamy własne pojazdy oraz pełną obsługę, współpracujemy dodatkowo z firmami eventowymi, które są naszym wsparciem technicznym.

Potrafimy sprostać Państwa wymaganiom, oferując atrakcyjne ceny oraz korzystne rozwiązania.

Zamówienia na imprezy przyjmujemy z tygodniowym wyprzedzeniem, natomiast zamówienie tartinek i kanapeczek najpóźniej na dwa dni przed planowanym przyjęciem.

Oczywiście cenę imprezy zawsze poddajemy negocjacjom. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w dziedzinie gastronomii i cateringu. Wielokrotnie to udowodniliśmy!

Zapraszamy do współpracy:

tel.: 690 068 068
e-mail: catering.gusto@op.pl

 

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji przyjęcia świątecznego w Państwa firmie. Gwarantujemy wigilijne potrawy oraz profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

 

kontakt w sprawie oferty:

e-mail: catering.gusto@op.pl
tel.: 690 068 068

 

 

 

 

PROFESJONALNY CATERING - ZAPRASZAMY

telefon kontaktowy dla imprez zorganizowanych
tel. 690 068 068